Violetta

113168
5900511131680
Autoři : Walt Disney
Kolekce : Pohádky
Výrobci : Trefl Trefl
100,00 Kč
Původní cena: 199,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Violetta

Láska, hudba a vášeň - to je motto, kterým se ve svém životě řídí milá a talentovaná dívka s krásným hlasem, který zdědila po své tragicky zesnulé mamince. Její příběh začíná, když se se svým otcem vrací do rodného Buenos Aires po několika letech života v Evropě. Tehdy objeví pravou lásku a vášeň pro hudbu. A také dobré kamarádky, s jakými ji vidíme na puzzle Violetta. Černovlasá Francesca se narodila v Itálii, je chytrá a vždy myslí na druhé. Nejdříve na Violettu žárlí, ale pak se z nich stanou skvělé kámošky. Camila je zábavná a společenská a pro své přátele udělá cokoliv.

Příběh teenagerky si mohou děvčata zakoupit jako knihu - "Tajný deník Violetty", pořídit si plakát, časopis nebo panenku a také získat obraz s hlavními hrdinkami složením tohoto puzzle.

Výrobce Trefl

Puzzle "Violetta" je od největšího polského výrobce puzzle Trefl, který dělá levné a přitom velmi kvalitní puzzle už od roku 1985.


Vlastnosti produktu: Violetta

Rozměry

60x40cm

Počet dílků

260Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Violetta

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    whatchutalkingabout_smile lightbulb confused_smile heart devil_smile sad_smile embaressed_smile omg_smile envelope tounge_smile broken_heart angel_smile shades_smile thumbs_down teeth_smile wink_smile thumbs_up cake kiss regular_smile