Ve městě

29601
4001689296018
Autoři : Jon Burgerman
Kolekce : Karikatury
Výrobci : Heye Heye
195,00 Kč
Původní cena: 389,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Ve městě

 

Dobrou náladu vám přinese panoramatické puzzle Ve městě se známými karikaturními postavičkami anglického umělce Jona Burgermana. Ten zaujal svými veselými čmáranicemi mnoho obdivovatelů a jeho obrázky lze spatřit na tričkách, knihách, samolepkách, hračkách i stěnách nebo dveřích. Legrační a různě pokroucené figurky se tentokrát vydaly do ulic města a pózují nám všechny hezky vedle sebe. Každá příšerka má jiné vzezření a jinou barvu a právě se spořádaně všichni zastavili na přechodu u semaforu.

Puzzle je dodávané v hezké zelené krabici a může se stát vtipným dárkem pro vaše nejbližší, kamarády a přátele. Skládat puzzle a ještě se přitom zasmát, to přinese dvojitou relaxaci, tak potřebnou v dnešním uspěchaném světě. 

  

 

Výrobce Heye

Německý výrobce Heye baví tisíce spokojených zákazníků zajímavými motivy známých současných výtvarníků a karikaturistů už více než 40 let. Při skládání puzzle Ve městě oceníte nejen zajímavý motiv, ale hlavně provedení jednotlivých dílků, které perfektně k sobě zapadají. Značka Heye totiž patří svoji kvalitou k naprosté špičce mezi výrobci puzzle.


Vlastnosti produktu: Ve městě

Rozměry

94 x 33 cm

Počet dílků

1000Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Ve městě

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    sad_smile thumbs_up angel_smile devil_smile embaressed_smile envelope confused_smile lightbulb kiss teeth_smile omg_smile regular_smile heart shades_smile whatchutalkingabout_smile cake broken_heart wink_smile tounge_smile thumbs_down