Továrna na hračky

11635
8412668116351
Výrobci : Educa Educa
200,00 Kč
Původní cena: 399,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Továrna na hračky

Naše nejmenší jistě zaujme puzzle Továrna na hračky, které je zabaleno v kufříku. Na obrázku jsou vyobrazena zvířátka žijící v lese a trpaslíci, což jsou motivy, které zabaví každé dítě.

Hračky slouží primárně k upoutání pozornosti dítěte, dále také k rozvoji motoriky. Děti si s hračkami hrají již od nepaměti. Do 19. století bylo hlavním materiálem dřevo, které později bylo vytlačeno kovem, porcelánem a umělými hmotami. Ve 20. století začaly být hračky masově produkovány.

Výrobce Educa

Puzzle od výrobce Educa ze španělské Barcelony jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších puzzle dneška. Jednotlivé puzzle jsou raženy z pevné desky, jejíž kvalitní provedení zabraňuje tvorbě známého papírového prachu. Zákazníci také mohou ocenit službu garance ztraceného dílku, kdy je chybějící dílek doposlán. I to může být důvod, proč puzzle Továrna na hračky koupit.


Vlastnosti produktu: Továrna na hračky

Rozměry

69x49cm

Počet dílků

32Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Továrna na hračky

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    sad_smile whatchutalkingabout_smile kiss tounge_smile regular_smile wink_smile cake broken_heart lightbulb envelope confused_smile devil_smile shades_smile teeth_smile angel_smile thumbs_up omg_smile embaressed_smile thumbs_down heart