Stříbrné manžetové knoflíčky s monogramem D&V

  • Výrobní číslo: JLTMKsM-D&V
  • Katalogové číslo: JLTMKsM-D&V
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Tvar
Osazení

Jedno odpoledne nám zavolala slečna Veronika a nesměle položila svůj dotaz, zda bychom uměli vyrobit manžetové knoflíčky k události svatby. Vysvětlil jsem jí postup celého procesu. Veronika mi sdělila, že chce vyrobit počáteční písmena obou křestních jmen spojená bud srdíčkem nebo "endem". Jelikož knoflíčky bude nosit budoucí manžel, dospěli jsme k závěru, že bude lepší, když místo srdíčka vyrobíme "&". Je to přece jen "chlapštější" :-) 

Nakreslili jsme Veronice návrhy, písmena DV jsou stříbrná a & jsme pozlatili.  Jsme rádi, že Veronika byla z výsledných knoflíčků nadšená a David knoflíčky nosí rád i po svatbě (prý by nosil knoflíčky i se srdíčkem :-) 

 

Precizní ruční výroba a luxusní balení J.L.TOMAN jsou zárukou jedinečnosti manžetových knoflíčků, které nebude mít nikdo jiný na světě. Každý kousek vyrábíme ručně, není tedy možné, že budou stejné.

Představte si, že darujete manžetové knoflíčky s jeho nebo její iniciály. Darujete jimi i části svojí fantazie,  jedinečnosti, oddanosti a třeba i touhy. Nedarujete obyčejný šperk, darujete originální šperk vyrobený jen pro něj nebo pro ni.

Na výrobu manžetových knoflíčků použijeme stříbro s ryzostí 925/1000, veškeré zboží je opuncované puncovním úřadem.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Manžetové knoflíčky na fotografii jsou varianta č.2. 

Na jedné z fotografií jsou grafické návrhy s očíslovanými variantami. Pokud si vyberete jednu z nich, prosím, uveďte číslo varianty do poznámky v procesu objednávky.

Pokud si nevyberete z již navržených monogramů DV, připravíme Vám další paletu různých variant monogramu. 

Pokud Váš monogram není v naší nabídce nikde uveden, objednejte manžetové knoflíčky podle počtu písmen zde a v procesu objednávky napište do poznámky, o jaký monogram a v jakém provedení máte zájem (tiskace, psace apod.).

Měli byste rádi ve stejném duchu vyrobenou třeba ozdobu do klopy nebo sponu na kravatu? Vyrobíme Vám celou sadu.

V případě nejasností pište na INFO@JLTOMAN.CZ nebo v pracovní dny od 9-16 hod volejte na +420 605 736 687 (pokud se nedovoláte, nezoufejte, zavoláme Vám co nejdříve zpět).

Krásný den

J.L.TOMAN

  • Barva: stříbrná
  • Materiál: stříbro 925/1000
  • Tvar: 3d
  • Vzor: podle grafického návrhu
  • Váha: 6,16 g