Socha Slobody Svietiace

2412596
4005556125968
Kategorie : 3D puzzle 3D puzzle
Výrobci : Ravensburger Ravensburger
450,00 Kč
Původní cena: 899,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Socha Slobody Svietiace

Hrdo vztýčená ruka, zvierajúce pochodeň, lúče vysielajúca slobodu do všetkých kontinentov - to je model žiariaci na vysokom podstavci a verne kopírujúci dominantu americkej metropoly. Priestorové puzzle Socha Slobody svietiace vám dá zabudnúť na čas a vyskúša vašu trpezlivosť, logiku, postreh aj pamäť.    

Najpopulárnejší a najznámejší symbol našej planéty je Socha Slobody a vždy je tým, čo chcú všetci turisti na ostrove Liberty Island uvidieť. Priamo v jej podstavci sa nachádza zaujímavá výstava o histórii tohto symbolu Ameriky a z vyhliadkovej plošiny sa možno pozrieť na jej vnútornú konštrukciu, ktorú navrhol slávny staviteľ Gustav Eiffel. Celá socha stojí vo výške 93 metrov nad zemou a váži 205 ton. Kto by si nechal ujsť príležitosť mať jej zmenšeninu stále doma na očiach.

Výrobce Ravensburger

Ravensburger, výrobce puzzle Socha Slobody Svietiace, je snad nejrespektovanější značkou puzzle na světě už více než 125 let . Inovativní nápady a špičková kvalita je vidět na každém jejich produktu, proto si skládání tohoto puzzle o 108 dílcích užije celá rodina.


Vlastnosti produktu: Socha Slobody Svietiace

Rozměry

18 x 18 x 40 cm

Počet dílků

32

Věk (od)

144Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Socha Slobody Svietiace

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    envelope cake thumbs_up teeth_smile kiss devil_smile shades_smile broken_heart sad_smile angel_smile lightbulb tounge_smile regular_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_down confused_smile wink_smile omg_smile embaressed_smile heart