Sněhurka a princezny

14182
8412668141827
Autoři : Walt Disney
Kolekce : Pohádky
Výrobci : Educa Educa
120,00 Kč
Původní cena: 239,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Sněhurka a princezny

Máte-li rádi animované pohádky, pak Vám jistě udělá radost puzzle Sněhurka a princezny.

Animovaná pohádka z dílny Walta Disneye Sněhurka a sedm trpaslíků měla premiéru roku 1937. Režíroval ji David Handem. Pohádka vypráví o krásné mladé Sněhurce, která utekla ze zámku před hněvem zlé královny do malé chaloupky, kde žije sedm trpaslíků. Královna si velice zakládá na své kráse a jednoho dne jí kouzelné zrcadlo řeklo, že nejkrásnější je Sněhurka. Královna touží Sněhurku zabít, a tak jí podstrčí otrávené jablko.

Výrobce Educa

Puzzle od výrobce Educa ze španělské Barcelony jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších puzzle dneška. Jednotlivé puzzle jsou raženy z pevné desky, jejíž kvalitní provedení zabraňuje tvorbě známého papírového prachu. Zákazníci také mohou ocenit službu garance ztraceného dílku, kdy je chybějící dílek doposlán. I to může být důvod, proč puzzle Sněhurka a princezny koupit.


Vlastnosti produktu: Sněhurka a princezny

Rozměry

26x18cm

Počet dílků

50Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Sněhurka a princezny

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    envelope cake thumbs_up teeth_smile kiss devil_smile shades_smile broken_heart sad_smile angel_smile lightbulb tounge_smile regular_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_down confused_smile wink_smile omg_smile embaressed_smile heart