Slepičí vycházka

3781
8698543137813
Kolekce : Venkov
Výrobci : Perre Perre
250,00 Kč
Původní cena: 499,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Slepičí vycházka

Pokud se vám líbí život na vesnici, složte si půvabný obrázek Slepičí vycházka. Na obrázku vidíme hezké venkovské prostředí. V malé říčce plavou bílé kachny. Po cestě vedoucí okolo chalup si vykračuje barevný kohout se svým hejnem slepic.

Slepicím se říká kur domácí a je to domestikovaný pták, který pochází z kura bankivského žijícího v jihovýchodní Asii. Kohout je vždy okrasou a dominantním jedincem hejna. Kohouti si slepice drží pohromadě a shromažďují si je kvokavým zvukem. Kokrhání kohoutů je projev, kterým dávají najevo, že daný dvůr či výběh je jejich územím. Slepice chováme hlavně pro vejce a mít každé ráno po ruce čerstvá vejce je lákavé pro každou hospodyňku. Najdeme je téměř u každého domku se zahrádkou a jak vidíme na našem obrázku, slepice mají rádi pohyb, a tak se často vydávají na procházku, aby si pochutnaly na svěží trávě.

Výrobce Perre

Perre je největší turecký výrobce puzzle mající v nabídce téměř tři stovky motivů z oblastí umění, kultury, pamětihodností či nádherných scenérií z venkova, divočiny či městská zátiší. V pevné krabici najdete kromě puzzle Slepičí vycházka také praktický stojánek na opření skládané předlohy.


Vlastnosti produktu: Slepičí vycházka

Rozměry

85x60cm

Počet dílků

1500

Velikost krabice

36x25x5cmZatím žádný komentář

    Nový komentář k Slepičí vycházka

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    envelope cake thumbs_up teeth_smile kiss devil_smile shades_smile broken_heart sad_smile angel_smile lightbulb tounge_smile regular_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_down confused_smile wink_smile omg_smile embaressed_smile heart