Rodinky

2150
5900221021509
Témata her : Zvířata
Výrobci her : Granna Granna
Věková kategorie : od 4 do 7 od 4 do 7
Obtížnost : Mírná Mírná
Míra náhody : Střední Střední
Komunikace : Střední Střední
Strategie : Mírná Mírná
150,00 Kč
Původní cena: 299,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Rodinky

Jak vypadá pěnkava když je malinká ? a jak se rodí žížala ? Jak vypadá když je malá a když dospělá ? To a mnohem víc se vaše ratolesti dozví z jednoduché a naučné hry Rodinky.

Příprava hry :

Každý hráč dostane kartičku s ilustrací zvířátka, se jménem a čísly, které jsou vypsány podél karty zvířátka. Ostatní dílky budou volně rozházeny po stole lícem dolů a hráči je budou postupně odkrývat. podobně jako v pexesu.

Průběh :

Každý hráč má před sebou jednu (dle počtu hráčů i více) kartičku zvířátka a odkrývá ostatní kartičky. Hráč se snaží přiřazovat kartičky mláďat k zvířatům podle toho, jak k sobě patří. Napovídají jim i čísla po stranách kartičky, kterou mají před sebou.. Pokaždé, když hráč správně přiřadí kartičku ke kartičce získává body které se zapisují na papír. Když dojdou kartičky, hráči si spočítají body a kdo jich získal nejvíce, vítězí ve hře.

Tato hra je praktická hlavně v tom, že má verzi pro jednoho hráče, takže si dítě může hrát i samo. Je určena od 5 let pro 1-4 hráče..

Herní materiál :

  • 56 dílků
  • herní plán - nápovědy
  • pravidla hry

Vlastnosti produktu: Rodinky

Délka hraní

30 min.

Věk (od)

5

Věk (do)

99

Počet hráčů

1-4Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Rodinky

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    sad_smile thumbs_up angel_smile devil_smile embaressed_smile envelope confused_smile lightbulb kiss teeth_smile omg_smile regular_smile heart shades_smile whatchutalkingabout_smile cake broken_heart wink_smile tounge_smile thumbs_down