Pohľady Na Prahu

32561120
8590878561120
Kolekce : Pohlednice
Výrobci : Dino Dino
499,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Pohľady Na Prahu

Naše hlavné mesto nás svojou krásou prekvapuje stále znovu a znovu. Devätoro pohľadníc na puzzle & nbsp; Pohľady na Prahu & nbsp; nás o tom tiež presvedčí. Kochajte sa každý deň pohľadom na historické panorámy, inokedy zase romantickými zákutiami či dominantami modernej doby. Skladačka je náročnejšie, ale o to viac stojí za to, & nbsp; pokúsiť sa ju zvládnuť a získať obraz, ktorý vám nikdy nezovšednie.    

Praha vznikla už v 9. storočí nášho letopočtu. Je najkrajšie európsku metropolou, ktoré kňažná Libuše predpovedala, že sa jej sláva bude hviezd dotýkať. & Nbsp; Jej historické centrum je skutočne veľa bohaté. Celý deň tu môžete stráviť s pocitom, že ste sa ocitli v inej epoche. Môžete si prezrieť Pražský hrad, najväčší súvislý hradný komplex na svete, stavby z doby románskej a gotickej, prejsť sa parníkom po Vltave, vybrať si z nespočetného množstva divadiel, výstav a múzeí či s deťmi zavítať do preslávené ZOO v Tróji.

Výrobce Dino

Dino, autor puzzle "Pohľady Na Prahu" je tradiční český výrobce puzzle a stolních her u nás. Vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, her a obrázkových kostek už od roku 1995, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti zdejších trhů, jinými slovy kvalitní puzzle za dobrou cenu.


Vlastnosti produktu: Pohľady Na Prahu

Rozměry

97 x 69 cm

Počet dílků

10

Věk (od)

120



Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Pohľady Na Prahu

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    cake embaressed_smile heart thumbs_up regular_smile shades_smile thumbs_down devil_smile sad_smile angel_smile broken_heart teeth_smile omg_smile lightbulb tounge_smile wink_smile envelope confused_smile whatchutalkingabout_smile kiss