Nemo

641198
8590878641198
Autoři : Walt Disney
Kolekce : Pohádky
Výrobci : Dino Dino
60,00 Kč
Původní cena: 119,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Nemo

Vydejte se na dobrodružství do podmořských hlubin, tentokrát na dětském puzzle Nemo, které tvoří dvanáct nádherně barevných dřevěných kostek. Stačí jimi jen otočit a hned je tu další motiv z oblíbeného kresleného filmu od Walta Disneye. Ke složení obrázku můžou vaše děti využít předlohu, postupně to zvládnou i bez ní. Jejich fantazie a tvořivost bude mít možnost se plným tempem rozvíjet.

Děti budou nadšené, že rybí otec Marlin a jeho syn Nemo se přenesli z hlubin oceánu až do jejich pokojíčku, aby s nimi prozkoumávali nebezpečný útes. Kostky jim budou vyprávět jejich napínavý příběh plný nebezpečných nástrah, které rybky musely se svými přáteli překonat. Pátrání po Nemovi je s našimi obrázkovými kostkami napínavá hra, která nikdy nekončí. Udělejte svým dětem radost a zakupte jim jejich pohádkové oblíbence ukryté v krásné krabičce v barvě azurového moře.

Výrobce Dino

Dino, autor puzzle "Nemo" je tradiční český výrobce puzzle a stolních her u nás. Vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, her a obrázkových kostek už od roku 1995, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti zdejších trhů, jinými slovy kvalitní puzzle za dobrou cenu.


Vlastnosti produktu: Nemo

Rozměry

15 x 11 x 3 cm

Počet dílků

12Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Nemo

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    sad_smile thumbs_up angel_smile devil_smile embaressed_smile envelope confused_smile lightbulb kiss teeth_smile omg_smile regular_smile heart shades_smile whatchutalkingabout_smile cake broken_heart wink_smile tounge_smile thumbs_down