Luxusní set stříbrných manžetových knoflíčků s monogramem a spony na kravatu s rytinou

  • Katalogové číslo: JLT-MKsMset-JD
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Tvar
Osazení
Kategorie
Sady a sety

Ručně na zakázku vyrobený luxusní set stříbrných manžetových knoflíčků s monogramem a stříbrné spony na kravatu s rytinou jsou dalším krásným šperkem z naší dílny.  Paní Milena D. pro svého manžela chtěla sladěnou kombinaci manžetových knoflíčků se sponou na kravatu. Vytvořili jsme návrh, podle kterého si lze snadno vybrat, jaký typ písma bude nejlepší. Máme od klientky zprávu, že to není její poslední objednávka, jelikož při předávání dárku byli všichni přítomní, samozřejmě včetně manžela, okouzleni jedinečným dárkem, který obdarovaného bude těšit celý život.. 

Konečný výsledek naší práce důkladně kontrolujeme, než vše zabalíme do krásné dárkové krabičky J.L.TOMAN.  Je třeba zdůraznit, že jsme knoflíčky vyráběli ručně a je tedy zaručené, že je nebude mít nikdo jiný na světě.  Na výrobu manžetových knoflíčků jsme použili stříbro s ryzostí 925/1000, o čemž svědčí punc od puncovního úřadu.

 

Rádi byste si nechali vyrobit manžetové knoflíčky a sponu na kravatu s monogramem? 

Pokud Váš monogram není v naší nabídce nikde uveden, objednejte manžetové knoflíčky podle počtu písmen zde a v procesu objednávky napište do poznámky, o jaký monogram a v jakém provedení máte zájem (tiskace, psace apod.), připravíme Vám celou paletu různých variant, ze které si jistě vyberete.

Měli byste rádi ve stejném duchu vyrobenou třeba ozdobu do klopy nebo sponu na kravatu? Vyrobíme Vám celou sadu.

V případě nejasností pište na INFO@JLTOMAN.CZ nebo v pracovní dny od 9-16 hod volejte na +420 605 736 687 (pokud se nedovoláte, nezoufejte, zavoláme Vám co nejdříve zpět).

Krásný den

J.L.TOMAN

  • Barva: stříbrná
  • Materiál: stříbro 925/1000
  • Tvar: 3D
  • Vzor: podle grafického návrhu č. 3