Letadla

14603
5900511146035
Kolekce : Pohádky
Výrobci : Trefl Trefl
95,00 Kč
Původní cena: 189,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Letadla

Fantasticky svítící konturové puzzle Letadla se vašim dětem hned zalíbí. Hotové puzzle lze nalepit na zeď či okno, kde bude ve tmě krásně zářit. 

Animovaný komediálně-dobrodružný film Planes z roku 2013 vypráví o obyčejném práškovacím letadle, které se bojí výšek. Strach z nich však dokáže za pomoci svých přátel překonat a nakonec zvítězit. Na obrázku se v oblačných výšinách usmívá Dusty, hlavní hrdina, přezdívaný také Prášek spolu s Chupacabrem, televizní hvězdou. Ten upoutává pozornost svým obřím motorem, s kterým se vrhá s velkým nadšením do závodů. Proleťte se kolem světa s oběma letadýlky a nechte svítící dílky vytvořit nádhernou dekoraci v dětském pokoji.

Výrobce Trefl

Puzzle "Letadla" je od největšího polského výrobce puzzle Trefl, který dělá levné a přitom velmi kvalitní puzzle už od roku 1985.


Vlastnosti produktu: Letadla

Rozměry

60 x 40 cm

Počet dílků

15Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Letadla

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    embaressed_smile regular_smile envelope heart angel_smile whatchutalkingabout_smile tounge_smile shades_smile broken_heart wink_smile lightbulb devil_smile teeth_smile sad_smile thumbs_up confused_smile cake omg_smile kiss thumbs_down