Navštivte náš nový eshop na www.hobix.cz, kde najdete skladovou nabídku na prodejně - vše ihned k odběru nebo zaslání!!! Prodejna Klatovy otevřená po, út a st 9 - 17. Tento starý eshop již není z důvodu špatné funkčnosti aktualizován a bude postupně ukončen. Objednávat skladové věci můžete nadále. Na prodejně je k objednání kompletní sortiment modelářských velkoobchodů.

Jak připravit model na servis

Jak připravit model na servis

Pokud selhaly veškeré pokusy o zprovoznění modelu, nezbyde jiná možnost, než ho poslat k nám na servis. Model odešlete na naši adresu RC-ZOOM.cz, Rybníčky 59, 33901 Klatovy. Dejte nám prosím předem vědět emailem.

Předpokládá se, že jste s námi problém konzultovali, takže víte, co poslat. Pokud je vadná nějaká část, stačí poslat daný díl (servo, regulátor atd.) Pokud nevíte kde je problém, musíte poslat celý model a to v kompletním balení - model, vysílač, akumulátor, případně i setový nabíječ, prostě kompletní balení, problém může být i v příslušenství (např. pokud nemáte jak změřit napětí baterie, zda nabíječ nabíjí a podobně). 

Model pošlete vyčištěný a suchý, neposílejte auto, které jste právě vyčistili wapkou, nechte ho uschnout. V případě, že nemáte jak model vyčistit, jeho vyčištění je zpoplatněno paušálem 100,- Kč. Do zásilky přiložte vaše údaje, kopii dodacího listu nebo faktury, pokud si myslíte, že to je na reklamaci a také popis závady, pokud není předem poslaný e-mailem. 

Specializujeme se na tyto značky modelů, které u nás lze servisovat: 

Letadla: MPX, vše od Horizon Hobby, Pelikán a další - u letadel je všechno dost podobné a dá se nahradit a opravit více způsoby, takže s letadly problém není.
Vrtulníky: pouze Blade, jiné značky neděláme a nemáme na ně náhradní díly
Lodě: podobné jako u letadel, především Proboat a Joysway
Drony: Blade, Traxxas, Yuneec - Yuneec neservisujeme sami, dělá to přímo Astramodel, proto je pošlete přímo k nim, je tam i jiná sazba za servisní úkony.
Auta: Traxxas, ECX, Losi, Vaterra - plná podpora, většina náhradních dílů ihned k dispozici. Himoto, Axial, HPI, LRP, Maverick - také lze, ale upozorňujeme, že může být problém s dostupností dílů. Servis ostatních značek je nutné předem konzultovat - lecos lze vyřešit i nainstalováním alternativní výbavy.
RC soupravy: Spektrum, Futaba, Hitec, Graupner, Multiplex. Neděláme JETI, FrSky, Turnigy a další, které nemáme v nabídce. 
RC vybavení a nabíječe: dle domluvy.