Fantasy koláž

26116
5900511261165
Kolekce : Akty
Výrobci : Trefl Trefl
175,00 Kč
Původní cena: 349,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Fantasy koláž

Německá ilustrátorka a designérka Bente Schlick se narodila v roce 1986, vystudovala uměleckou školu a hlavní náplní její práce se stala fantasy témata. Inspiraci nachází v legendách, mýtech a fantastických příbězích. Pracuje pro řadu uměleckých časopisů a knih a její díla se objevují na pohlednicích, plakátech, kalendářích a také na puzzle. 

Jeden její motiv si můžete složit na puzzle Fantasy koláž, které zobrazuje ve čtyřech okénkách čtyři půvabné ženy - víly. Svým typem, oblečením a výrazem symbolizují jaro, léto, podzim a zimu. Při pozornějším pohledu vidíme v tvářích žen, že čtyři roční období se odráží nejen v jejich těle, ale také v jejich mysli, srdci i duši. Tak jako jsou proměnlivá období v roce, tak dokáže žena - víla pozvolna měnit své vzezření i pocity podle toho, začíná-li se právě probouzet na jaře příroda, kvete-li všechno v létě, vládne-li barevný podzim nebo začíná chladná zima. Fantastická koláž ovládne i vás svým kouzlem a romantikou.    

Výrobce Trefl

Puzzle "Fantasy koláž" je od největšího polského výrobce puzzle Trefl, který dělá levné a přitom velmi kvalitní puzzle už od roku 1985.


Vlastnosti produktu: Fantasy koláž

Rozměry

85x58cm

Počet dílků

1500Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Fantasy koláž

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    sad_smile thumbs_up angel_smile devil_smile embaressed_smile envelope confused_smile lightbulb kiss teeth_smile omg_smile regular_smile heart shades_smile whatchutalkingabout_smile cake broken_heart wink_smile tounge_smile thumbs_down